בשנים האחרונות צברתי נסיון רב כתלמיד וכמורה בלמידה (והוראה) של צ'י קונג דרך האינטרנט. מנסיון זה ראיתי, כי הלימוד דרך המחשב, מאפשר חשיפה מצויינת לתכנים שקשורים לתיאוריה של התרגול, מאפשר היכרות יסודית עם העקרונות הבסיסיים של התרגול ויכול לאפשר גם לימוד של נושאים שבדרך כלל אינם נלמדים בשיעורים רגילים בקבוצות. בצורה זו הלימוד דרך המחשב, יכול להיות צעד ראשון מצויין בהיכרות עם עולם הצ'י קונג, ולאפשר בהמשך הדרך לימוד בקבוצה או בסדנא עם מורה, וכן להשלים את הלימוד בקבוצה, בתכנים נוספים שמעשירים את התרגול.
בלמידה מהבית יש מספר אפשרויות לתרגול דרך המחשב (או הטלוויזה)
1. שיעורים בזום והמרכז ללימוד צ'י קונג וטאי צ'י מהבית – ארבעה שיעורים מלאים מדי שבוע ואפשרות לתרגול עם הקלטות של השיעורים. אפשרות לשיעור התנסות ללא תשלום.
עוד פרטים אפשר לראות כאן

סדרת הסרטונים החפשית – "שחרור מתחים וחיזוק המערכת החיסונית בעזרת צ'י קונג" סדרת סרטונים זו מלמדת עקרונות בסיס של התרגול, ומאפשרת להתנסות בצורה בסיסית בחוויה המהנה של תרגול צ'י קונג.

קורס היכרות עם עולם הצ'י קונג ללא תשלום – אפשר להרשם לקבלת הקורס כאן

סרט הדרכה מלא – "יסודות הצ'י קונג". סרט הדרכה זה מאפשר תרגול מלא של סדרת צ'י קונג פשוטה בבית, ויכול לתת בסיס לתרגול יומי מהנה, משחרר ומרפא. פרטים נוספים יש כאן.

"קורס אינטרנטי של סדנת הגל – תנועה אל החופש" – סדנא מלאה מצולמת וערוכה כקורס ללימוד מהבית. מתאים ומתחילים ולמתקדמים שרוצים ללמוד בצורה יסודית ומקיפה את התנועה הבסיסית והחשובה ביותר בתרגול צ'י קונג וטאי צי. פרטים נוספים יש כאן.

"קורס אינטרנטי של סדנת אמנות הזרימה – הדרך להרמוניה" – סדנא מלאה מצולמת וערוכה כקורס ללימוד מהבית. מתאים ומתחילים ולמתקדמים שרוצים ללמוד בצורה חוויתית ופילוסופית את עקרונות הזרימה של היין והיאנג לשיפור הזרימה בגוף בתרגול ובחיים. פרטים נוספים יש כאן.

סרט הדרכה לתרגול  "צ'י קונג יסודות הגל"
סרט הדרכה זה נוצר על מנת לאפשר למי שיש לו נסיון בצ'י קונג ולמי שהשתתף בסדנת "הגל – תנועה אל החופש" (שמתקיימת מדי קיץ בשדות ים), לחוות את היופי וההנאה שבתנועה הגלית, ולהכיר את שלושת סוגי הגלים שקמיימים בצ'י קונג ובטאי צ'י. פרטים נוספים יש כאן.

בשאלות לגבי למידה מהבית אפשר לפנות אלי ל Ohad@qigong.co.il