.

סדנת צ'י קונג עם אוהד קדם

הגל - תנועה אל החופש

סדנא מצולמת, ערוכה כקורס ללמידה מהבית

ככל שעוברות השנים בהן אני מתרגל ומלמד תנועה ומודעות דרך צ'י קונג וטאי צ'י (27 שנים בינתיים (-: ) אני רואה יותר ויותר את החשיבות של תנועת הגל, למי שרוצה לחוות את העומקים של החוויה בתרגול ולהגיע לתוצאות טובות מבחינה בריאותית ונפשית.
תנועת הגל היא מבחינות מסויימות התנועה המתקדמת והמורכבת ביותר שאנו יכולים לבצע. ברמות גבוהות של צ'י קונג, טאי צ'י ואומנויות תנועה נוספות ניתן לראות כי התנועות הופכות בעיקרן לגלים. היכולת לרכך את הגוף ולאפשר לו להעביר את האנרגיה בצורת גל יכולה להביא להעמקה בכל אומנות תנועה שמבוססת על זרימה. תנועה גלית מאפשרת שילוב ייחודי של שחרור, זרימה ועוצמה, ומכך נובעים יתרונותיה המיוחדים:
מבחינה בריאותית התנועה הגלית מאפשרת תרגול של כל חלקי הגוף בזרימה אחת, הנעת הצ'י, הדם ונוזלי הלימפה, שחרור מתחים, ויצירת חוויה של גוף שלם ומאוחד.
מבחינה נפשית התנועה הגלית מאפשרת לנו להרפות את המודעות, לשחרר את המחשבות והמתחים, ולזרום עם הגל ובכך להגיע למצב של חופש שהוא גם גופני וגם נפשי.
מבחינה רוחנית, כשמגיע הרגע הנכון, החופש בתנועה הגלית מאפשר לנו להתרחב מעבר לגבולות המוכרים לנו, ולהתאחד עם הזרימה וההרמוניה של הצ'י (אנרגיית החיים) ביקום.

בסדנא אני מלמד דרך לפתח ולהעמיק את תנועת הגל בגוף, כיצד תנועה זו יכולה לשחרר את הגוף ואת הנפש, וכיצד תנועת הגל מתחברת לתרגול התנועתי, לנשימה ולמדיטציה.
הסדנא כוללת תרגולי בסיס לפיתוח תנועת הגל, הכרת הצד התיאורטי והמעשי של התנועה הגלית, תרגול סדרת יסודות הגל ותרגול מעגל החיים.

הסדנא מיועדת לכל מי למי שרוצה להכיר דרך תנועה שיכולה להביא חופש ושחרור ולתלמידי אמנויות התנועה השונות (צ'י קונג, טאי צ'י, יוגה, ריקוד...) שמעוניינים להעמיק את איכות התנועה שלהם.
לא נדרש ידע קודם.

הקורס האינטרנטי מבוסס על הסדנא המלאה וכולל:

כל השיעורים שהועברו בסדנת הגל

התרגולים שהועברו בסדנת הגל

התרגול המלא בחוף הים בערב

בונוס: סרט מלא של תרגול סדרת יסודות הגל (20 דקות)

לרכישת הסדנא ללימוד מהבית נא למלא פרטים

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

רבים מהמשתתפים בסדנת הגל הרגישו שחוו חוויה משמעותית ושאיכות התנועה שלהם השתנתה. הנה כמה מחוויות המשתתפים:

אוהד יקר,
באתי לסדנה בלי היכרות מוקדמת איתך ובהמלצת חברה.
הסדנה הייתה נפלאה והרבה מעבר לציפיותי.
לימדת את יסודות הגל בדרך קלה ללימוד, קשובה ועדינה.
במהלך סוף השבוע גופי התמלא באנרגיה, השרירים והמפרקים התרככו.
ביום השני לסדנה חשתי עייפות רבה ויכולתי לנוח במהלך הסדנה, ואז לחזור לתרגול.
עם סיום הסדנה הרגשתי נינוחה ומלאת אנרגיה בו זמנית, כאילו נמסך שמן טוב, מרכך ומלטף בכל תא בגופי.
היה נהדר ובטוחה שאמשיך ללמוד איתך.
תודה רבה על חוויה פותחת לב ונשמה.
טלי

אחרי סדנת הגל המדהימה שהיתה לנו בסוף השבוע בקיבוץ שדות ים, אני אכן חווה איכות רוחנית שנובעת מן התנועה. מרגישה שזה מהדהד גם מעבר לזמן התירגול, להתנהלות ביום יום.
בתודה גדולה.

דליה

...החוויה הייתה נפלאה, והשאירה בי חותם שלא ישכח ממני זמן רב. הייתה זרימה בין הדברים. לכל דבר ניתן זמן: תרגול, הסבר ומנוחה. במהלך התרגול בסופ"ש זה הצלחתי להביא את עצמי לכדי מדיטציה, וזאת הודות לאווירה המיוחדת של סופ"הש והתרגולים עצמם. מאז, אני מתרגלת את הסידרה בבית וחשה את ההבדל בגוף. אני חשה גמישות ורכות שלא חשתי לפני כן.
אילת

לאוהד שלום רב, הסדנה בשדות-ים היתה חוויה ניפלאה ומעמיקה עבורי. כל-כך משמעותית עבורי שהייתי מגדירה אותה "קו פרשת המים" - חוויה שממנה והלאה החיים/תירגול הצ'י קונג זורמים בתחושה ובכיוון אחר, חדש. תוך כדי התירגול חוויתי עומק של שקט ורכות שלא הכרתי. ידיי צפו ושקעו בנועם - כצדף בקרקעית הים, גופי והכרתי התערסלו כגל בשמש עליזה. הרגיעה "החדשה" הזו נהייתה לחלק ממני כך שגם במרחק זמן ומקום מהסדנה אני יכולה מיד להתחבר לאיכות זו. הדגשתך את ההרפיה, הרכות והגליות איפשרה לי לעדן ולחוות את "מצב הצ'י קונג", לחוות התרחבות ליקום ובצניעות אומר שגם להעמיק יותר את הבנתי לגבי תחושת הצ'י. השילוב של הדוגמה האישית שלך - שאתה כולך בתנועה רכה ואיטית - מלווה בהנחייה אנושית,אינטלגנטית וברוב ידע וניסיון - כל זה היה עבורי בדיוק מה שהייתי מוכנה לספוג ולהפנים. הסדנה התפתחה כל-כך נכון מבחינת גוף-נפש ואיפשרה מקום לרוח ולחיבורים שמעבר למוחשי (הרגעים הקסומים על שפת הים).
תודה רבה ותודה גם בשם התלמידים שלי שיצאו נישכרים מהלמידה שלי, 

בברכת אהבת חינם,רעות בלזר

 

עלויות הקורס האינטרנטי של סדנת הגל - תנועה אל החופש:

עלות רגילה של הסדנא כקורס לתרגול מהבית היא 690ש"ח

מכיוון שזו הפעם הראשונה שאני יוצר קורס לתרגול מהבית שמבוסס על סדנא, ואני לוקח בחשבון שייתכן ויידרשו שיפורים בעקבות משוב מהתלמידים, אפשר לרכוש את הסדנא המלאה בעלות של 500 ש"ח בלבד במהלך החודש הקרוב (עד 15.9).
למי שהשתתף בעבר בסדנת הגל המלאה (יומיים) יש אפשרות לרכוש את הקורס בהנחה של 50% בעלות 250 ש"ח (בחודש הקרוב). 

בכל שאלה בקשר לקורס האינטרנטי של סדנת הגל, אפשר להתקשר ל 077-7672222 ונחזור אליך (בדרך כלל תוך יומיים ולפעמים יותר מהר).

 

לרכישת הקורס האינטרנטי של סדנת הגל המלאה לתרגול מהבית אפשר למלא את הפרטים בטופס

לרכישת הסדנא ללימוד מהבית נא למלא פרטים

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

קצת עלי (למי שלא מכיר)
התחלתי את לימודי בתחום התנועה והמודעות בגיל 16 בלימוד של שיטת אלכסנדר עם יגאל הרמלין. בגיל 22 נסעתי להולנד ולמדתי שלוש שנים עם מאסטר קונג מיאן הו צ'י קונג, טאי צ'י וריפוי בצ'י ומגע ושם גם הוסמכתי כמורה. ב 1996 חזרתי לארץ ופתחתי את בית הספר יצירה שנהפך לאחד המבתי הספר המרכזיים בתחום בישראל. מאז המשכתי ללמוד ובשנים האחרונות אני לומד בעיקר עם מאסטר לי ג'ון פנג את שיטת צ'י קונג לפתיחת הלב ועם מאסטר מינגטונג גו את שיטת חכמת הריפוי. במקביל למדתי לאורך השנים את שיטת העבודה הפנימית של הPathwork, הילינג אנרגטי ודרך שמאנית לפתיחת הלב שמשתלבות לי ביחד עם העבודה העמוקה של הצ'י קונג והטאי צ'י.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.