חוויות מהסדנא בנעורים

בשישי ושבת קיימנו סדנא של צ'י קונג לפתיחת הלב, בה לימדנו אני ונירה את הסידרה חזרה לאביב. אני אוהב ללמד עם נירה, כי אני מרגיש שאני גם מלמד וגם לומד, וללמד ביחד זה בשבילי אתגר של הקשבה, גמישות וזרימה. התגובות מהמשתתפים בסדנא היו מרגשות ויפות, שוב ראיתי את הכוח של שיתוף פעולה ויצירה ביחד.

אני מצרף את אחד המכתבים שקיבלנו אחרי הסדנא, מכתב ששימח אותי ונגע לליבי. מי שרוצה לספר עוד חוויות מהסדנא יכול לכתוב ב"הוסף תגובה"למטה.

סדנת צ'י קונג לפתיחת הלב
יום שבת. תשע בבוקר. נעורים. התחלה של מסע קסום בחזרה לאביב הנעורים. הכול נותר מחוץ לאולם. המחשבות על החג הממשמש ובא, דאגות היומיום, הפחדים, הכאבים. כגוף אנרגטי אחד מתכנסת לה קבוצה של אנשים שאינה מכירה זו את זה. בסוף הסדנא עם פתיחת הלב תתפתח ידידות, חיוכים יישלחו לכל עבר. חיבוק יישלח לפרידה.
נירה ואוהד שניים שהם אחד מובילים אותנו בעדינות, בשובבות, בחן ובשימת לב אל תוך עולם התנועות.  מסע קסום דרכו אתה פוגש את עצמך ואת השמיים, רוקד לצלילה של נשימתך ולקולם הצלול של כל האנשים שתרגלו ומתרגלים עמך, ביום זה ובשנים עברו.
נשימות טבעיות ללא מאמץ. עם כל תנועה נפתח בפניך עולם רחב וגדול יותר. בין ובתוך התנועות אתה כמו ילד קטן וסקרן הנפתח אל העולם, מרחף בתוך עצמך. הגוף נע כמו מאליו, הצ'י זורם והנשמה פורחת.
בתום הסדנא מרגישה שזכיתי ומבקשת לומר תודה. לשני מורים נהדרים, נירה ואוהד, שלימדו אהבה מהי. מתנה נהדרת לקראת ראש השנה.
מי ייתן וברוח הסדנא נלמד לפתוח את לבנו זה לזה. בשימת לב,ללא מאמץ,באופן טבעי. באהבה.
מרים

תגובות בפייסבוק

תגובות

1 תגובה

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *