סרט הדרכה מלא לתרגול

סדרת יסודות הגל נוצרה על מנת לאפשר למתרגלים בעלי רקע בצ'י קונג ולבוגרי סדנת הגל, להעמיק ולחוות את היופי, הזרימה וההרמוניה של תנועת הגל. הסדרה מתחילה מהבסיס של גל לפנים ולאחור, ומתפתחת לגל צידי ולגל ספיראלי. הסדרה יכולה לאפשר למתרגלי צ'י קונג וטאי צ'י להפנים את תנועת הגל, ויכולה להוות בסיס מצויין לתרגולים מורכבים יותר שמבוססים על תנועה גלית, כמו צ'י קונג לפתיחת הלב וטאי צ'י צ'ואן.
מומלץ לתרגל את הסדרה לאחר תרגול מכין כמו סדרת יסודות הצ'י קונג

מה כולל סרט ההדרכה? 
מעגל יאנג עם גל קדמי, אחורי וספיראלי
מעגל יין עם גל קדמי, אחורי וספיראלי
תנועת יין יאנג משולבת עם גל קדמי, אחורי וספיראלי
איסוף צ'י מרפא מהיקום בשילוב תנועת גל
טיפוח הצ'י במרכז הגוף

מהו משך התרגול?
התרגול המלא אורך כ 19 דקות, ואפשר לתרגל גם חלק מהסדרה.

האם נדרש נסיון קודם?
סרט ההדרכה מתאים למי שהשתתף בסדנת "הגל – תנועה אל החופש" ולמי שיש לו בסיס בתחום הצ'י קונג והטאי צ'י. למתחילים מומלץ להתחיל את התרגול מסרט ההדרכה "יסודות הצ'י קונג"

ראיתי את סדרת יסודות הגל. מה יכול התרגול של סדרת יסודות הגל לתרום לי?
תרגול יסודות הגל מוסיף לתרגול היסודות עבודה עדינה ועמוקה שמשפיעה על עמוד השדרה והאיברים הפנימיים. האנרגיה של התנועה הגלית משחררת מתחים עמוקים בגוף, ומאפשרת לכוח חיים ולשחרור להגיע אל מעמקי הגוף והנפש.

הסרט מצולם באיכות HD ובאיכות הקלטת שמע מקצועית.
בסרטון אפשר לראות את החלק הראשון של הסדרה (מתוך ארבעה חלקים)

עלות סרט ההדרכה המלא היא 70 ש"ח.
 
אחריות: 
מכיוון שאני רוצה לאפשר לכמה שיותר אנשים לחוות את היתרונות של התנועה הגלית דרך סדרת יסודות הגל, אני נותן אחריות ברכישת הסרט. במידה ולאחר תרגול עם סרט ההדרכה, תרגיש/י שהסרט לא תרם לך, אפשר לשלוח אלי מייל ולקבל את הכסף בחזרה. בדרך זו אין כל סיכון ברכישת הסרט, ויש את הרווח שבתרגול סדרת היסודות בבית.

לרכישת סרט ההדרכה אפשר ללחוץ על הקישור הזה.

 לאחר התשלום מקבלים במייל קישור לעמוד ממנו תוכלו להוריד את סרט ההדרכה כקובץ לשימוש בבית במחשב או בטלוויזיה וגם לצפות בו ישירות. 
בכל שאלה, טכנית או אחרת אפשר לפנות אלינו למייל Ohad@qigong.co.il