.

סדנת צ'י קונג עם אוהד קדם

הגל - תנועה אל החופש

30-31.7.2021 במרכז ימי קיסריה
וגם מהבית בזום ו/או בקורס אינטרנטי

סדנת הקיץ שלנו היא הזדמנות לסוף שבוע של למידה, מנוחה והנאה בחוף הים המקסים של קיבוץ שדות ים.

בעקבות ההצלחה הרבה של סדנת "הגל - תנועה אל החופש" שקיימנו בתשע השנים האחרונות, ומתוך רצון לאפשר לעוד אנשים להכיר את היופי וההשפעה המרפאת של התנועה הגלית, נקיים השנה סדנא נוספת שתהיה היכרות עם הנושא למשתתפים חדשים, והעמקה והרחבה למי שהשתתף בסדנאות קודמות.
ככל שעוברות השנים בהן אני מתרגל ומלמד תנועה ומודעות דרך צ'י קונג וטאי צ'י (29 שנים בינתיים (-: ) אני רואה יותר ויותר את החשיבות של תנועת הגל, למי שרוצה לחוות את העומקים של החוויה בתרגול ולהגיע לתוצאות טובות מבחינה בריאותית ונפשית.
תנועת הגל היא מבחינות מסויימות התנועה המתקדמת והמורכבת ביותר שאנו יכולים לבצע. ברמות גבוהות של צ'י קונג, טאי צ'י ואומנויות תנועה נוספות ניתן לראות כי התנועות הופכות בעיקרן לגלים. היכולת לרכך את הגוף ולאפשר לו להעביר את האנרגיה בצורת גל יכולה להביא להעמקה בכל אומנות תנועה שמבוססת על זרימה. תנועה גלית מאפשרת שילוב ייחודי של שחרור, זרימה ועוצמה, ומכך נובעים יתרונותיה המיוחדים:
מבחינה בריאותית התנועה הגלית מאפשרת תרגול של כל חלקי הגוף בזרימה אחת, הנעת הצ'י, הדם ונוזלי הלימפה, שחרור מתחים, ויצירת חוויה של גוף שלם ומאוחד.
מבחינה נפשית התנועה הגלית מאפשרת לנו להרפות את המודעות, לשחרר את המחשבות והמתחים, ולזרום עם הגל ובכך להגיע למצב של חופש שהוא גם גופני וגם נפשי.
מבחינה רוחנית, כשמגיע הרגע הנכון, החופש בתנועה הגלית מאפשר לנו להתרחב מעבר לגבולות המוכרים לנו, ולהתאחד עם הזרימה וההרמוניה של הצ'י (אנרגיית החיים) ביקום.

בסדנא נכיר דרך לפתח ולהעמיק את תנועת הגל בגוף, כיצד תנועה זו יכולה לשחרר את הגוף ואת הנפש, וכיצד תנועת הגל מתחברת לתרגול התנועתי, לנשימה ולמדיטציה.
הסדנא תכלול תרגולי בסיס לפיתוח תנועת הגל (משיטת הגוף הזורם), הכרת הצד התיאורטי והמעשי של התנועה הגלית, תרגול צ'י קונג לפתיחת הלב ותרגילי זוגות.

הסדנא מיועדת לכל מי למי שרוצה להכיר דרך תנועה שיכולה להביא חופש ושחרור ולתלמידי אמנויות התנועה השונות (צ'י קונג, טאי צ'י, יוגה, ריקוד...) שמעוניינים להעמיק את איכות התנועה שלהם.
לא נדרש ידע קודם.
(מי שרוצה להתנסות לפני הסדנא בחווית הצ'י קונג, יכול להנות מסדרה חפשית של שלושה שיעורי וידאו קצרים כאן)

 

להרשמה לסדנה, או למידע נוסף נא למלא פרטים

שם
דואר אלקטרוני
טלפון סלולארי
מידע נוסף
הרשמה ללא לינה
הרשמה עם לינה - העדפה לחדר יחיד
הרשמה עם לינה - העדפה לחדר זוגי
הערות ושאלות

רבים מהמשתתפים בסדנא הקודמת הרגישו שחוו חוויה משמעותית ושאיכות התנועה שלהם השתנתה. הנה כמה מחוויות המשתתפים:

אוהד יקר,
באתי לסדנה בלי היכרות מוקדמת איתך ובהמלצת חברה.
הסדנה הייתה נפלאה והרבה מעבר לציפיותי.
לימדת את יסודות הגל בדרך קלה ללימוד, קשובה ועדינה.
במהלך סוף השבוע גופי התמלא באנרגיה, השרירים והמפרקים התרככו.
ביום השני לסדנה חשתי עייפות רבה ויכולתי לנוח במהלך הסדנה, ואז לחזור לתרגול.
עם סיום הסדנה הרגשתי נינוחה ומלאת אנרגיה בו זמנית, כאילו נמסך שמן טוב, מרכך ומלטף בכל תא בגופי.

היה נהדר ובטוחה שאמשיך ללמוד איתך.
תודה רבה על חוויה פותחת לב ונשמה.
טלי

אחרי סדנת הגל המדהימה שהיתה לנו בסוף השבוע בקיבוץ שדות ים, אני אכן חווה איכות רוחנית שנובעת מן התנועה. מרגישה שזה מהדהד גם מעבר לזמן התירגול, להתנהלות ביום יום.
בתודה גדולה.

דליה

...החוויה הייתה נפלאה, והשאירה בי חותם שלא ישכח ממני זמן רב. הייתה זרימה בין הדברים. לכל דבר ניתן זמן: תרגול, הסבר ומנוחה. במהלך התרגול בסופ"ש זה הצלחתי להביא את עצמי לכדי מדיטציה, וזאת הודות לאווירה המיוחדת של סופ"הש והתרגולים עצמם. מאז, אני מתרגלת את הסידרה בבית וחשה את ההבדל בגוף. אני חשה גמישות ורכות שלא חשתי לפני כן.
אילת

לאוהד שלום רב, הסדנה בשדות-ים היתה חוויה ניפלאה ומעמיקה עבורי. כל-כך משמעותית עבורי שהייתי מגדירה אותה "קו פרשת המים" - חוויה שממנה והלאה החיים/תירגול הצ'י קונג זורמים בתחושה ובכיוון אחר, חדש. תוך כדי התירגול חוויתי עומק של שקט ורכות שלא הכרתי. ידיי צפו ושקעו בנועם - כצדף בקרקעית הים, גופי והכרתי התערסלו כגל בשמש עליזה. הרגיעה "החדשה" הזו נהייתה לחלק ממני כך שגם במרחק זמן ומקום מהסדנה אני יכולה מיד להתחבר לאיכות זו. הדגשתך את ההרפיה, הרכות והגליות איפשרה לי לעדן ולחוות את "מצב הצ'י קונג", לחוות התרחבות ליקום ובצניעות אומר שגם להעמיק יותר את הבנתי לגבי תחושת הצ'י. השילוב של הדוגמה האישית שלך - שאתה כולך בתנועה רכה ואיטית - מלווה בהנחייה אנושית,אינטלגנטית וברוב ידע וניסיון - כל זה היה עבורי בדיוק מה שהייתי מוכנה לספוג ולהפנים. הסדנה התפתחה כל-כך נכון מבחינת גוף-נפש ואיפשרה מקום לרוח ולחיבורים שמעבר למוחשי (הרגעים הקסומים על שפת הים).
תודה רבה ותודה גם בשם התלמידים שלי שיצאו נישכרים מהלמידה שלי, 

בברכת אהבת חינם,רעות בלזר

 

אפשר להשתתף בסדנא גם בזום מהבית, וגם בלמידה מהבית בקורס אינטרנטי (שכולל סדנא מלאה של יומיים מצולמת ומחולקת לשיעורים)

עלויות הסדנא:
בהרשמה מוקדמת (תשלום עד 12.7)

שני ימים: 730 ש"ח.

עלות הסדנא לאחר 12.7
שני ימים: 830 ש"ח.


ללא לינה - יום אחד: 440 ש"ח (הרשמה על בסיס מקום פנוי לאחר 20.7)

תשלום עבור לינה בחדר ליחיד וארוחות:  500 ש"ח. 
תשלום עבור לינה בחדר זוגי לאדם וארוחות:  400 ש"ח.
התשלום עבור הלינה והארוחות משולם במקום בבוקר הסדנא בצ'ק לפקודת מרכז ימי קיסריה או במזומן.

במקרה של ביטול פחות משבועיים לפני הסדנא, ייגבו דמי ביטול. 200 ש"ח לסדנא עם לינה 100 ש"ח לסדנא בלי לינה 50 ש"ח ליום בודד. (ביטול עקב מגבלות קורונה ללא דמי ביטול)

* יש אפשרות להזמין ארוחת צהריים בתשלום 65 ש"ח עד 25.7

אפשרות להצטרפות ליום אחד היא לקראת הסדנא במידה ויהיה מקום פנוי.על מנת שהסדנא תהיה מועילה גם למי שבא ליום אחד, האפשרות להצטרף לסדנא ליום אחד לתלמידים חדשים היא ליום הראשון בלבד. לבעלי נסיון בתחום אפשר לבוא גם בשבת.


הסדנא תתקיים בשעות 09:00-17:00 באולם יפה, מרווח וממוזג בסמוך לחוף שדות ים (אולם רובין, מימין לכניסה למרכז הימי). חדרי הלינה נמצאים כ 50 מטר מהחוף. בהתאם למזג האויר יש אפשרות שנתרגל בשקיעה בחוף ביום שישי בערב.
* שימו לב - החל מ 27.6 לינה תתאפשר על בסיס מקום פנוי בלבד.
 
אפשר לשלם בכרטיס אשראי על הסדנא, בעמוד שלאחר מילוי טופס ההרשמה שבעמוד זה.
 

שימו לב שמספר מקומות הלינה בסדנא מוגבל. (בסדנא האחרונה החדרים נגמרו בשלב מוקדם יחסית של ההרשמה)
לחדרים ליד החוף בשדות ים ביקוש רב בקיץ, ומומלץ להרשם בהקדם על מנת לקבל מקום לינה.

* החדרים במרכז ימי קיסריה פשוטים מאוד וברמת אכסניה.
לרשותנו עומדים 25 חדרים משופרים ב"בית גיל" וחדרים נוספים באיכות רגילה. 
החדרים המשופרים יינתנו לפי מועד ההרשמה המוקדם יותר.
למעוניינים בלינה בסטנדרט גבוה, מומלץ לבדוק אפשרויות לינה נוספות באיזור.
 

להרשמה לסדנה, או למידע נוסף נא למלא פרטים

שם
דואר אלקטרוני
טלפון סלולארי
מידע נוסף
הרשמה ללא לינה
הרשמה עם לינה - העדפה לחדר יחיד
הרשמה עם לינה - העדפה לחדר זוגי
הערות ושאלות

קצת עלי (למי שלא מכיר)
התחלתי את לימודי בתחום התנועה והמודעות בגיל 16 בלימוד של שיטת אלכסנדר עם יגאל הרמלין. בגיל 22 נסעתי להולנד ולמדתי שלוש שנים עם מאסטר קונג מיאן הו צ'י קונג, טאי צ'י וריפוי בצ'י ומגע ושם גם הוסמכתי כמורה. ב 1996 חזרתי לארץ ופתחתי את בית הספר יצירה שנהפך לאחד המבתי הספר המרכזיים בתחום בישראל. מאז המשכתי ללמוד ובשנים האחרונות אני לומד בעיקר עם מאסטר לי ג'ון פנג את שיטת צ'י קונג לפתיחת הלב ועם מאסטר מינגטונג גו את שיטת חכמת הריפוי. במקביל למדתי לאורך השנים את שיטת העבודה הפנימית של הPathwork, הילינג אנרגטי ודרך שמאנית לפתיחת הלב שמשתלבות לי ביחד עם העבודה העמוקה של הצ'י קונג והטאי צ'י.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.