.

סדנת טאי צ'י עם אוהד קדם

צ'י קונג של טאי צ'י

וארבעת הכוחות הפנימיים

17.9 (יום הבחירות) בכפר חיים

אמנות הטאי צ'י מהווה שילוב של תרגול צ'י קונג ביחד עם תנועות שמקורן באמנות הלחימה.
תרגול הטאי צ'י מתייחד בהרפייה, תנועה מהמרכז, חיבור לאדמה, ורצף מתמשך של תנועה שמהווה תרגול של צ'י קונג ומדיטציה בתנועה בצורה משולבת ומרגיעה.
הסדנא הקרובה היא הזדמנות למי שמתעניין בטאי צ'י להכיר ולהתנסות בתרגול, ולמי שכבר מתרגל, להעמיק את התרגול שלו.

הסדנא תתחלק לשני חלקים:

09:30-12:30 לימוד והעמקה בצ'י קונג של טאי צ'י - טווית חוט המשי ומדיטציה בעמידה

14:00-17:00 לימוד ארבעת הכוחות של הטאי צ'י בהיבט התנועתי שלהם (כולל לימוד תבנית קצרה למתחילים) ובהיבט הפנימי שלהם - העמקה של ארבעת הכוחות ותרגול שלהם בזוגות (במהלך הסדנא נתחלק בחלק מהזמן לקבוצה למתקדמים וקבוצה למתחילים)

הצ'י קונג המיוחד של הטאי צ'י - צ'י קונג טווית חוט המשי, מתאפיין בתנועות רכות וזורמות, בשילוב העברות משקל ותנועה מלאה של כל הגוף. התרגול קל יחסית ללימוד ומאפשר שחרור של הגוף כולו בשילוב עם פתיחת זרימת האנרגיה בגוף שיפור היציבות וחיזור שרירי הליבה. בסדנא אלמד תבנית שלמדתי ממאסטר קונג מיאן הו שכוללת  את תרגול טווית המשי, איסוף אנרגיה מהאדמה והשמיים ומדיטציה בעמידה ובישיבה. התרגול מתאים לכל אחד ולא נדרש ידע קודם.

ארבעת הכוחות של הטאי צ'י הם ארבע תנועות חיצוניות שאותן נלמד בסדנא כסדרה קצרה, וכשמעמיקים בתרגול נלמדות ככוחות פנימיים (Jin- כוח פנימי) שאותם אפשר לתרגל לבד ועם בן זוג. בחלק זה של הסדנא המתחילים ילמדו סדרת טאי צ'י קצרה ויפה - "לתפוס את זנב הציפור", ומתרגלים מנוסים ילמדו את האיכות הפנימית של ארבעת הכוחות ואיך אפשר לתרגל את ארבעת הכוחות בתרגול האישי של הסדרה ובתרגול בזוגות.

להרשמה לסדנה, או למידע נוסף נא למלא פרטים

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי


הסדנא תתקיים בשעות 09-00-12.30 ו 14:00-17:00 עם הפסקות קטנות.
 
עלות בתשלום עד 10.9.2019  חצי יום 270 ש"ח, יום שלם 410
  
עלות בתשלום לאחר 10.9.2019 חצי יום  310 ש"ח, יום שלם 440
   

בסדנאות קודמות שהעברתי, רבים מהמשתתפים הרגישו חוויות משמעותיות של למידה וצמיחה.

אני רוצה להודות לך שוב על סדנה שהמילים קטנות מכדי לתאר את השפעתה המנשימה עבורי. 
מודה על הזכות הגדולה להתמסר לתנועה שיש בה דקויות פיזיות-גופניות שמתמזגות עם תחושה פנימית, כוונה ומשמעות שיש בהם רק טוב לעצמי, לאלו שסביבי ולקיום כולו.
עזר לי מאד הפירוק שלך בלמידה כדי לאפשר אחר כך יצירת שלם. כלומר, פירוק התנועה למרכיביה, ההסבר מהיכן היא מגיעה, איזה איבר מוביל וכן הלאה ואז הוספת את הרובד התחושתי והרוחני והרגשתי איך אפשר להתקדם ולשאוף אל השלם.
אני מודה שבדרך כלל לא קל לי להרגיש בנוח בקבוצות לא מוכרות, בתחומים חדשים ובמקומות זרים, אך להפתעתי, ממש בתחילת הסדנה כל תחושות אי הנוחות נעלמו והאווירה הנפלאה, המקבלת והמכילה את כולם מבלי לדחוף בכוח, הציפה את האוויר בסדנה והתחושה הייתה מאד נוחה ונעימה.
אפרת

אוהד שלום
הייתי בסדנא איתך בסופ"ש האחרון.
חייבת לשתף אותך שמאז הסדנא כאבי הפיברומיאלגיה שלי פחתו באופן משמעותי. גם השינה השתפרה. והשיפור הגיע כבר במוצ"ש. מדהים מדהים.
אני מקפידה לתרגל את הסדרה בוקר וערב.
תודה גדולה על סופ"ש נפלא ומבריא...
חגית

 

תשלום אישי
 חשוב לי שמי שבאמת רוצה ללמוד ולתרגל יוכל להשתתף בסדנא גם אם הוא מרגיש מגבלה כלכלית.
 אני מזמין את מי שרוצה לבוא לסדנא ויש לו קושי עם המחיר לחשוב ולהרגיש מה המחיר שיהווה בשבילו מאמץ אפשרי ולפנות אלי.
 
 
יש אפשרות לתשלום על הסדנא בכרטיס אשראי (לאחר מילוי הפרטים בטופס).

להרשמה לסדנה, או למידע נוסף נא למלא פרטים

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

קצת עלי (למי שלא מכיר)
התחלתי את לימודי בתחום התנועה והמודעות בגיל 16 בלימוד של שיטת אלכסנדר עם יגאל הרמלין. בגיל 22 נסעתי להולנד ולמדתי שלוש שנים עם מאסטר קונג מיאן הו צ'י קונג, טאי צ'י וריפוי בצ'י ומגע ושם גם הוסמכתי כמורה. ב 1996 חזרתי לארץ ופתחתי את בית הספר יצירה שנהפך לאחד המבתי הספר המרכזיים בתחום בישראל. מאז המשכתי ללמוד ובשנים האחרונות אני לומד בעיקר עם מאסטר לי ג'ון פנג את שיטת צ'י קונג לפתיחת הלב ועם מאסטר מינגטונג גו את שיטת חכמת הריפוי. במקביל למדתי לאורך השנים את שיטת העבודה הפנימית של הPathwork, הילינג אנרגטי ודרך שמאנית לפתיחת הלב שמשתלבות לי ביחד עם העבודה העמוקה של הצ'י קונג והטאי צ'י.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.