.

סדנת טאי צ'י עם אוהד קדם

עשרת העקרונות לתרגול פנימי

9.4 (יום הבחירות) בכפר חיים

אמנות הטאי צ'י מהווה שילוב של תרגול צ'י קונג ביחד עם תנועות שמקורן באמנות הלחימה.
תרגול הטאי צ'י מתייחד בהרפייה, תנועה מהמרכז, חיבור לאדמה, ורצף מתמשך של תנועה שמהווה תרגול של צ'י קונג ומדיטציה בתנועה בצורה משולבת ומרגיעה.
הסדנא הקרובה היא הזדמנות למי שמתעניין בטאי צ'י להכיר ולהתנסות בתרגול, ולמי שכבר מתרגל, להעמיק את התרגול שלו באמצעות הלמידה והחוויה של עשרת העקרונות של מאסטר יאנג צ'ן פו. (במהלך הסדנא נתחלק בחלק מהזמן לקבוצה למתקדמים וקבוצה למתחילים)

מאסטר יאנג צ'ן פו (1883-1937) היה הדמות המשמעותית ביותר בסגנון יאנג, ואולי בתחום הטאי צ'י בכלל במאה ה 20. יאנג צ'ן פו למד מאביו את את הסגנון (אותו פיתח סבו יאנג לוצ'ן), ובתחילת המאה ה 20 היה הראשון שפתח את הידע של הטאי צ'י בפני הקהל הרחב.
חלק מרכזי בהוראתו של מאסטר יאנג צ'ן פו היה "עשרת העקרונות לתרגול טאי צ'י". הכרת העקרונות, ותרגול בהתייחסות אליהם מאפשרים העמקה באיכות התרגול ומעבר מתרגול חיצוני לפנימי בטאי צי' צ'ואן ובצ'י קונג ומאפשרים להביא את התרגול למקום רך וזורם יותר ולממש את העקרון של שימוש ברכות כדי להתגבר על קושי.

בסדנא נכיר את עשרת העקרונות של יאנג צ'ן פו, ונחבר את עשרת העקרונות לתרגול האישי, בצ'י קונג וטאי צ'י, מתוך כוונה להעמיק עוד ועוד אל תוך התרגול.

להרשמה לסדנה, או למידע נוסף נא למלא פרטים

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי


הסדנא תתקיים בשעות 09:00-13:00, עם הפסקות קטנות.
 
עלות בתשלום עד 2.4.2019   270 ש"ח
  
עלות בתשלום לאחר 2.4.2019   310 ש"ח
   

בסדנאות קודמות שהעברתי, רבים מהמשתתפים הרגישו חוויות משמעותיות של למידה וצמיחה.

אני רוצה להודות לך שוב על סדנה שהמילים קטנות מכדי לתאר את השפעתה המנשימה עבורי. 
מודה על הזכות הגדולה להתמסר לתנועה שיש בה דקויות פיזיות-גופניות שמתמזגות עם תחושה פנימית, כוונה ומשמעות שיש בהם רק טוב לעצמי, לאלו שסביבי ולקיום כולו.
עזר לי מאד הפירוק שלך בלמידה כדי לאפשר אחר כך יצירת שלם. כלומר, פירוק התנועה למרכיביה, ההסבר מהיכן היא מגיעה, איזה איבר מוביל וכן הלאה ואז הוספת את הרובד התחושתי והרוחני והרגשתי איך אפשר להתקדם ולשאוף אל השלם.
אני מודה שבדרך כלל לא קל לי להרגיש בנוח בקבוצות לא מוכרות, בתחומים חדשים ובמקומות זרים, אך להפתעתי, ממש בתחילת הסדנה כל תחושות אי הנוחות נעלמו והאווירה הנפלאה, המקבלת והמכילה את כולם מבלי לדחוף בכוח, הציפה את האוויר בסדנה והתחושה הייתה מאד נוחה ונעימה.
אפרת

אוהד שלום
הייתי בסדנא איתך בסופ"ש האחרון.
חייבת לשתף אותך שמאז הסדנא כאבי הפיברומיאלגיה שלי פחתו באופן משמעותי. גם השינה השתפרה. והשיפור הגיע כבר במוצ"ש. מדהים מדהים.
אני מקפידה לתרגל את הסדרה בוקר וערב.
תודה גדולה על סופ"ש נפלא ומבריא...
חגית

 

תשלום אישי
 חשוב לי שמי שבאמת רוצה ללמוד ולתרגל יוכל להשתתף בסדנא גם אם הוא מרגיש מגבלה כלכלית.
 אני מזמין את מי שרוצה לבוא לסדנא ויש לו קושי עם המחיר לחשוב ולהרגיש מה המחיר שיהווה בשבילו מאמץ אפשרי ולפנות אלי.
 
 
יש אפשרות לתשלום על הסדנא בכרטיס אשראי (לאחר מילוי הפרטים בטופס).

להרשמה לסדנה, או למידע נוסף נא למלא פרטים

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

קצת עלי (למי שלא מכיר)
התחלתי את לימודי בתחום התנועה והמודעות בגיל 16 בלימוד של שיטת אלכסנדר עם יגאל הרמלין. בגיל 22 נסעתי להולנד ולמדתי שלוש שנים עם מאסטר קונג מיאן הו צ'י קונג, טאי צ'י וריפוי בצ'י ומגע ושם גם הוסמכתי כמורה. ב 1996 חזרתי לארץ ופתחתי את בית הספר יצירה שנהפך לאחד המבתי הספר המרכזיים בתחום בישראל. מאז המשכתי ללמוד ובשנים האחרונות אני לומד בעיקר עם מאסטר לי ג'ון פנג את שיטת צ'י קונג לפתיחת הלב ועם מאסטר מינגטונג גו את שיטת חכמת הריפוי. במקביל למדתי לאורך השנים את שיטת העבודה הפנימית של הPathwork, הילינג אנרגטי ודרך שמאנית לפתיחת הלב שמשתלבות לי ביחד עם העבודה העמוקה של הצ'י קונג והטאי צ'י.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.