עמוד הבית צור קשר בלוג צ'י קונג טאי צ'י פעילויות אודות עמוד הבית צור קשר בלוג צ'י קונג טאי צ'י פעילויות אודות

 

לימודי צ'י קונג

מטרת תכנית לימודי הצ'י קונג היא לאפשר לתלמידים מתחילים ומתקדמים היכרות וידע בתחום הצ'י קונג, בהתאם לרמת התעניינותם, ולהוות מסגרת לתרגול, וללימוד המשכיים.
התכנית מבוססת בעיקרה על הוראתו של מאסטר קונג מיאן הו, וכחלק מהלימוד יש אפשרות להשתתף בסדנאות עונתיות של בית הספר, ובסדנאות שמעביר מאסטר הו מדי בישראל ובאירופה .

צ'י קונג למתחילים
בקבוצות הצ'י קונג למתחילים לומדים שלושה 3 סוגי צ'י קונג בסיסיים, תרגולים אלו קלים יחסית ללימוד, ודורשים השקעה קטנה יחסית בתרגול. לכל סוג צ'י קונג מוקדשים ארבעה חודשים ללימוד ותרגול. הלימוד הוא מעגלי, כך שחזרה על הקורס מאפשרת לימוד מחודש ברמה חדשה של תרגול.

שמונת חלקי רקמת המשי – סדרה לתרגול בסיסי הכוללת שמונה תנועות בלבד, ומשמשת לפתיחת ערוצי האנרגיה איזון הגוף ולימוד הרפיה בסיסית.

צ'י קונג משיכת חוט המשי – סדרה של תנועות הזורמות במעגלים, לפי עקרון היין/יאנג. מצוין לשיפור היציבה, שיפור התנועתיות ולהרפיה. כולל בתוכו חלק תנועתי ומדיטציות בעמידה. ( משמש גם כתרגול יסוד לטאי צ'י צ'ואן)

צ'י קונג רפואי - חמשת הצלילים של שיטת "הדרך הישרה" – סדרה הכוללת חמש תנועות בשילוב נשימות דמיון מודרך והגיית צלילים מסוימים. לתרגול זה השפעה מיוחדת בפתיחת ערוצי האנרגיה, איזון האיברים הפנימיים, התפתחות רוחנית וריפוי מחלות. כולל מדיטציה לאיזון בין אנרגיות האדם והיקום.

צ'י קונג למתקדמים
קבוצת הצ'י קונג למתקדמים מיועדת למתרגלי צ'י קונג וותיקים המעוניינים להכיר רמות גבוהות יותר של תרגול צ'י קונג.

צ'י קונג רפואי - הריפוי המואר – סדרה מתקדמת המאפשרת למתרגל ליצור קשר עם אנרגיות קוסמיות, פתיחת המסלול הקוסמי הקטן בתוך הגוף, ולפיתוח רמה גבוהה יותר של עצמה פנימית ויכולות מיוחדות.

צ'י קונג גוף הזהב - סדרת צ'י מתקדמת לחיזוק שדה האנרגיה, ופיתוח יכולות מיוחדות.