צ'י קונג רפואי הנו תרגול המבוסס על עקרונות הרפואה הסינית ומיועד לחיזוק וריפוי הגוף והנפש. הצ'י קונג הרפואי נוצר במיוחד על מנת לרפא ולשפר את איכות החיים במקרים של מחלות כרוניות שונות, ומבוסס על אלפי שנים של נסיון בריפוי מחלות בעזרת תרגול ותנועה. התרגול מפעיל את הגוף כולו בעדינות, מניע את האנרגיה בגוף, משחרר חסימות, ובכך משפר את ההרגשה הפיזית והנפשית ואף יכול להביא לריפוי מסימפטומים שונים.
מחקרים רבים שנערכו בסין ובמערב, הראו שלתרגול צ'י קונג השפעה רבה הן בשיפור איכות החיים של חולים במחלות כרוניות שונות, והן בחיזוק פעילות המערכת החיסונית.

שיטת צ'י קונג חכמת הריפוי – Wisdom Healing/Zhineng Qigong נחשבת לאחת משיטות הצ'י קונג המובילות בתחום הריפוי וקיימים אלפי מקרים מתועדים של ריפוי ושיפור איכות החיים בעזרת תרגול השיטה.
שיטת צ'י קונג חכמת הריפוי כוללת סוגי תרגול שונים שמתמקדים בפתיחת שערי האנרגיה וקבלת אנרגיית ריפוי מהיקום, פתיחת חסימות אנרגטיות ושיפור זרימת האנרגיה בתוך הגוף וריפוי בצלילים שמתמקד בריפוי רגשי ובאיזון אנרגיית האיברים הפנימיים.

התרגול בשיטת צ'י קונג חכמת הריפוי מתייחד בתנועות פשוטות וקלות ללמידה, בשילוב מיקוד של התודעה ודמיון מודרך. את התרגול אפשר לתרגל בכל מצב בריאותי (כאשר ההכרה פעילה) ורבים מהמתרגלים חווים תוך זמן קצר שינוי משמעותי בחוויה ובאיכות החיים בעקבות תרגול השיטה.

בנוסף לקבוצות ולסדנאות במסגרת בית הספר יצירה, יש אפשרות להשתתף בסדנאות ריפוי עם מאסטר מינגטונג גו שמתקיימות בישראל פעמיים בשנה.

אם ריפוי עצמי והתפתחות אישית מעניינים אותך, אני מזמין אותך לבוא לשיעור התנסות או לאחת הסדנאות הקרובות כדי לחוות את ההשפעה המופלאה של התרגול.