שנג זן גונג – צ'י קונג  לפתיחת הלב, היא שיטת תרגול שהביא לעולם מאסטר לי ג'ונג פנג. השיטה כוללת  סדרות תרגול בישיבה בעמידה ובשכיבה ומכוונת לפתיחת הלב ולפיתוח איכות של אהבה ללא תנאי. התרגול מבוסס על עקרונות הצ'י קונג המסורתי והרפואה הסינית המסורתית ומשלב את המימד הפיזי (ריפוי וחיזוק הגוף), האנרגטי/רגשי והרוחני בשיטת תרגול אחת.
לתרגול שנג זן גונג  יש השפעה מרככת וקסומה שמביאה לתחושה נעימה ועמוקה של פתיחות והרמוניה. זהו תרגול  מהנה ועמוק בצורה יוצאת דופן, שמתאים למתחילים ולמתקדמים כאחד.
השיטה כוללת סדרות שמתמקדות בשיפור הבריאות, טיפוח איכות החיים ופתיחת הלב, וכן סדרה רפואית Sheng Zhen Healing Gong שנועדה לעזור למתמודדים עם סרטן ומחלות כרוניות אחרות להעיר את כוח הריפוי הפנימי.
לאורך השנה מתקיימים שיעורים שבועיים ללימוד ותרגול השיטה, וכן סדנאות בסופי שבוע וכן מדי שנה מגיעים לארץ מאסטר לי ג'ון פנג ובתו לי גינג ומעבירים סדנאות מרוכזות להעמקה בצ'י קונג שנג זן.

אני מזמין אותך לבוא לשיעור התנסות בקבוצות המתקיימות בתל אביב, כפר סבא, וכפר חיים, או להרשם ולקבל מידע על הסדנאות הקרובות וסרטונים לתרגול בבית.