.

סדנת הקסם שבצ'י קונג עם אוהד קדם

Heaven Nature Gong

ואיחוד שלושת הלבבות

22-23.2 בכפר חיים

כאשר אדם מתרגל, הגוף מתחזק, והגב נעשה רך וגמיש. הגמישות
שאדם מפתח בתרגול צ'י קונג Heaven Natue Gong, אינה מתפתחת
מדחיפת הגוף לקצה גבול יכולתו, אלא משחרור, מכך שמאפשרים
לצ'י להוביל, ולא לרצון. דרך התרגול, כאשר הצ'י זורם בגוף, הוא
בהדרגה עושה את עבודתו, לפתיחת ליבו של המתרגל. בעשותו כך,
הוא משחרר את הרכות ואת החמלה של הלב המקורי. החן שמתפתח
בתרגול, הוא בפשטות השתקפות של הטבע האמיתי של לב האדם –
מלא בחמלה ומלא בחן.

תרגול צ'י קונג לפתיחת הלב (Sheng Zhen Meditation) כולל בתוכו צד תנועתי מהנה, יפה ומרפא, ובנוסף רובד של מדיטציה ועבודה תודעתית שיכולים לעזור למתרגל לנוע מעבר לרובד הגופני של התנועה ולחוות שמחה, אושר ואהבה, דרך התרגול. בלימוד הבסיסי של התרגול לרוב מתמקדים בתרגול התנועתי, והמטרה של הסדנה הקרובה היא להיות לאפשר העמקה ולמידה ברבדים נוספים של התרגול בדגש על זרימת האנרגיה, פתיחת הלב ושחרור התודעה.
בסדנא נעמיק בחוויה ותרגול של הסדרה מתוך כוונה להגיע אל מעבר לתרגול התנועתי, להבין את המשמעויות העמוקות של Sheng Zhen ולחוות, כל אחד בדרכו עוד צעדים בדרך אל החוויה המלאה של Sheng Zhen - האמת הגבוהה של הלב.

בסדנא נעמיק בתרגול צ'י קונג לפתיחת הלב בדגש על הסדרה Heart Mind As One ומדיטצית "איחוד שלושת הלבבות", שהיא המקור שממנו הגיעו הסדרות והמסרים של השיטה.
מכל הסדרות בשיטה, הסדרה Heart Mind As One בולטת בעיני בשילוב של תנועות פשוטות יחסית וקלות ללימוד, בשילוב מסרים עמוקים וגבוהים שמאפשרים לנו לקחת את התרגול האישי שלנו, לרבדים המוארים שמעבר לתרגול הגופני. לסדרה זו איכות מיוחדת של רכות ושחרור,  ויש בה שילוב מופלא של עבודה תנועתית וגופנית עמוקה, בדגש על ריפוי עמוד השדרה, בשילוב מסרים  נגישים שמאפשרים לחבר את החומר והרוח בתרגול.

בסדנא נתנסה בתרגול הסדרה בשלמותה ובהעמקה בדיוק וברכות של התנועה, בלימוד המסרים היפים שמלווים את הסדרה ומשמעותם, ובמפגשים שבהם יהיה אפשר לחלוק את החוויה של התרגול ואת ההתמודדויות שעולות עם התרגול.
בנוסף, נלמד את מדיטציית" איחוד שלושת הלבבות" שהיא המקור שממנו נוצרו התרגולים של צ'י קונג לפתיחת הלב. מדיטציית איחוד שלושת הלבבות היא מדיטציה יפה שמתחילה בתרגול פשוט ומהנה, ומעמיקה בהתאם ליכולת המתרגל.  המדיטציה מתאימה גם למי שחדש בתחום המדיטציה וזו התנסות ראשונית בשבילו, ובשלבים המקדמים שלה, יכולה לתרום רבות גם למתרגלי מדיטציה מנוסים.

זו הזדמנות מיוחדת לצאת מהרצף הרגיל של החיים, ולהתנסות בחוויה אחרת, שמשלבת לימוד ותרגול מעמיקים ומפגש עם אנשים שאוהבים צ'י קונג לפתיחת הלב.

הסדנא מיועדת למי שמכיר את הסדרה Heart Mind As One או ילמד אותה עד הסדנא ורוצה לחוות את השפעתה המופלאה במלוא עמקה. זו הזדמנות מיוחדת למי שלמד את הסדנא בקבוצות או בסדנאות, להעמיק בחוויה של התרגול ולהתקדם עוד אל החוויה הרכה השמחה והמוארת שיכולה לנבוע מתרגול אינטנסיבי מעמיק של הסדרה Heart Mind As One.
למי שלא מכיר את הסדרה ורוצה להצטרף לסדנא יש אפשרות להצטרף כעת לקבוצות שבהן אני מלמד את הסדרה, או ללמוד בבית עם סרט הדרכה מצויין שאפשר לרכוש כאן.
הסדנא תתקי
ים באיזור המרכז, במושב כפר חיים (ליד נתניה).

להרשמה לסדנה, או למידע נוסף נא למלא פרטים

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי
מידע נוסף
הרשמה ללא לינה
הרשמה עם לינה - העדפה לחדר יחיד
הרשמה עם לינה - העדפה לחדר זוגי
הערות ושאלות


הסדנא תתקיים בשעות 09:00-16:30, הפסקת צהריים ב 12:30-14:00 והפסקות קטנות לאורך היום.
 
עלות בתשלום עד 12.2.2019
סדנא מלאה (יומיים): 690 ש"ח
ליום אחד: 390 ש"ח 
 
 עלות בתשלום לאחר 12.2.2019
 סדנא מלאה (יומיים): 790 ש"ח
 יום אחד: 440 ש"ח  

בסדנאות קודמות שהעברתי, רבים מהמשתתפים הרגישו חוויות משמעותיות של למידה וצמיחה.

אני רוצה להודות לך שוב על סדנה שהמילים קטנות מכדי לתאר את השפעתה המנשימה עבורי. 
מודה על הזכות הגדולה להתמסר לתנועה שיש בה דקויות פיזיות-גופניות שמתמזגות עם תחושה פנימית, כוונה ומשמעות שיש בהם רק טוב לעצמי, לאלו שסביבי ולקיום כולו.
עזר לי מאד הפירוק שלך בלמידה כדי לאפשר אחר כך יצירת שלם. כלומר, פירוק התנועה למרכיביה, ההסבר מהיכן היא מגיעה, איזה איבר מוביל וכן הלאה ואז הוספת את הרובד התחושתי והרוחני והרגשתי איך אפשר להתקדם ולשאוף אל השלם.
אני מודה שבדרך כלל לא קל לי להרגיש בנוח בקבוצות לא מוכרות, בתחומים חדשים ובמקומות זרים, אך להפתעתי, ממש בתחילת הסדנה כל תחושות אי הנוחות נעלמו והאווירה הנפלאה, המקבלת והמכילה את כולם מבלי לדחוף בכוח, הציפה את האוויר בסדנה והתחושה הייתה מאד נוחה ונעימה.
אפרת

אוהד שלום
הייתי בסדנא איתך בסופ"ש האחרון.
חייבת לשתף אותך שמאז הסדנא כאבי הפיברומיאלגיה שלי פחתו באופן משמעותי. גם השינה השתפרה. והשיפור הגיע כבר במוצ"ש. מדהים מדהים.
אני מקפידה לתרגל את הסדרה בוקר וערב.
תודה גדולה על סופ"ש נפלא ומבריא...
חגית

 

תשלום אישי
 חשוב לי שמי שבאמת רוצה ללמוד ולתרגל יוכל להשתתף בסדנא גם אם הוא מרגיש מגבלה כלכלית.
 אני מזמין את מי שרוצה לבוא לסדנא ויש לו קושי עם המחיר לחשוב ולהרגיש מה המחיר שיהווה בשבילו מאמץ אפשרי ולפנות אלי.
 
 *מספר המקומות בסדנא מוגבל ומומלץ להרשם בהקדם. 
 בהרשמה לסדנא, יש עדיפות למשתתפים בסדנא המלאה.


על מנת להבטיח מקום. הכתובת למשלוח היא - אוהד קדם ת.ד. 6 כפר חיים 42945. (צ'קים לתאריך הסדנא)
יש אפשרות לתשלום על הסדנא בכרטיס אשראי (לאחר מילוי הפרטים בטופס).
במקרה של ביטול פחות מ 14 ימים לפני הסדנא יגבו דמי ביטול של 100 ש"ח.
מומלץ להביא כרית למדיטציה.

למי שמעוניין בלינה, יש בעמק חפר ונתניה מגוון של צימרים ומלונות שאפשר ללון בהם בטווח של כ 15 דקות נסיעה.
בסרטון אפשר לראות את מאסטר לי ג'ון פנג מלמד את התנועה הראשונה.

https://vimeo.com/ondemand/heavennaturegong

להרשמה לסדנה, או למידע נוסף נא למלא פרטים

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי
מידע נוסף
הרשמה ללא לינה
הרשמה עם לינה - העדפה לחדר יחיד
הרשמה עם לינה - העדפה לחדר זוגי
הערות ושאלות

קצת עלי (למי שלא מכיר)
התחלתי את לימודי בתחום התנועה והמודעות בגיל 16 בלימוד של שיטת אלכסנדר עם יגאל הרמלין. בגיל 22 נסעתי להולנד ולמדתי שלוש שנים עם מאסטר קונג מיאן הו צ'י קונג, טאי צ'י וריפוי בצ'י ומגע ושם גם הוסמכתי כמורה. ב 1996 חזרתי לארץ ופתחתי את בית הספר יצירה שנהפך לאחד המבתי הספר המרכזיים בתחום בישראל. מאז המשכתי ללמוד ובשנים האחרונות אני לומד בעיקר עם מאסטר לי ג'ון פנג את שיטת צ'י קונג לפתיחת הלב ועם מאסטר מינגטונג גו את שיטת חכמת הריפוי. במקביל למדתי לאורך השנים את שיטת העבודה הפנימית של הPathwork, הילינג אנרגטי ודרך שמאנית לפתיחת הלב שמשתלבות לי ביחד עם העבודה העמוקה של הצ'י קונג והטאי צ'י.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.