שלום לכולם

שנת הלימודים החדשה בבית הספר יצירה נפתחת בקרוב, ואני שמח וגאה לספר על  השפע של קורסים בתחום הצ'י קונג והטאי צ'י, וסדנאות עם מורים מצויינים מהארץ ומחו"ל שצפויים לנו השנה.

צ'י קונג לפתיחת הלב
החל מחודש אוקטובר אלמד בקבוצות הצ'י קונג את הסידרה "בחזרה לאביב", סדרה שמחזירה אותנו לאביב של הלב ושל הגוף - לנעורים. לסדרה יש אנרגיה קלה ושמחה ואפילו מצחיקה לפעמים. זו בעיני הסדרה המגוונת והעשירה ביותר בשיטה, ואני ממליץ למתרגלים חדשים וותיקים לבוא ולהתנסות בהשפעה הנפלאה שלה.

צ'י קונג רפואי רוחני - חמשת הצלילים
קורס ממוקד של שלושה חודשים ללימוד חמשת הצלילים המרפאים של שיטת הדרך הישרה. תרגול פשוט ורב עצמה שמניע את הצ'י בגוף, בדגש על ריפוי האיברים הפנימיים. התרגול כולל חמש תנועות על פי תיאוריית חמשת האלמנטים ומדיטצית ריפוי. התרגול מתאים לאנשים שמעוניינים להכיר את עולם הצ'י קונג, למי שסובל ממחלות כרוניות, ולמטפלים. את הקורס תעביר ענבל רז, מורה ומטפלת ברפואה סינית עתיקה.

טאי צ'י למתחילים
למי שמעוניין להכיר את עולם הטאי צ'י, נפתחות קבוצות חדשות ללימוד יסודות הטאי צ'י ותבנית 24 התנועות הפשוטות של סגנון יאנג.

טאי צ'י לותיקים עם חרב
בקבוצות הותיקות נמשיך להעמיק בתבנית 24 התנועות הפשוטות של סגנון יאנג, ונלמד תבנית חרב של סגנון יאנג (בכפר סבא). תרגול הטאי צ'י עם החרב משמש כמגבר לתחושות בתרגול, ומאפשר לשפר עוד את השימוש הנכון בגוף ובמודעות, ובעיקר את הזרימה. חוץ מזה זה ממש כיף (-: לימוד החרב מיועד למי שיש לו ידע בסיסי בטאי צ'י.

טאי צ'י מסורתי
תרגול הטאי צ'י המסורתי בקבוצה כולל שלושה חלקים. תרגילי בסיס - צ'י קונג משיכת חוט המשי ותרגול הגוף הזורם, תבנית מסורתית של סגנון יאנג (יאנג צ'ן פו) ותרגול בזוגות - פושינג הנדס ויישומים לחימתיים. הקבוצה מיועדת למי שרוצה ללמוד את אמנות הטאי צ'י לעומק ולרוחב כאמנות לחימה סינית מסורתית.

חיבור הלב / לב אחד - צ'י קונג והתפתחות אישית
בקבוצה ייחודית זו אני משלב תרגול צ'י קונג, עם מפגש ושיחה במעגל להתפתחות אישית ולפתיחת הלב. תרגול הצ'י קונג בדגש על התרככות, פתיחה אל היקום והעמקה פנימה, מאפשר לנו להעמיק פנימה אל תוכנו ואל העולם הפנימי, ומשם לצאת למפגש מונחה במעגל לחלוק מהלב ולהפגש. הקבוצה מיועדת למי שמחפש התרככות, שינוי, אינטימיות, וחיבור ללב שלו ושל אחרים.
 

קליניקה לטיפול בצ'י קונג
טיפול בצ'י קונג כפי שאני עובד איתו הוא טיפול שמתמקד בצ'י, אנרגיית החיים ומכוון לחזק את החוויה של חיים מלאים ובריאים. הצ'י הוא מימד שמגשר בין הרמה הגופנית לרמה הנפשית, ולכן טיפול בצ'י קונג יכול להיות יעיל לבעיות שנחוות כגופניות או כנפשיות. הטיפול כולל תרגול מותאם אישית, שיחה, וטיפול בצ'י. בנוסף לכך ניתן ללמוד בקליניקה צ'י קונג וטאי צ'י בשיעורים אישיים.

סדנאות מתוכננות

22-23.10
אוהד קדם - ריטריט צ'י קונג לפתיחת הלב בעין כרם

12-13.11 ז'אן מישל שומה - יסוד העץ באומנויות הלחימה הפנימיות ובצ'י קונג 

9-11.12 ג'ינג לי - צ'י קונג לפתיחת הלב "חזרה לאביב" וטאי צ'י

11-12.2.2011 אוהד קדם - ריטריט צ'י קונג "בחזרה לאביב"

29.4-1.5.2011 צביקי רז  - שנג זן הילינג צ'י קונג (סדרה בישיבה)

 

להתראות

אוהד קדם

בית הספר לטאי צ'י וצ'י קונג "יצירה"
טל' 077-7672222
www.qigong.co.il
 


לצירוף לרשימת הדיוור של בית הספר יצירה שלח מייל עם הכותרת "צרף" למייל זה contact@qigong.co.il