בית הספר יצירה הוקם בידי אוהד קדם בשנת 1996.
בית הספר הוקם במטרה להוות מסגרת משמעותית ללימודי צ'י קונג וטאי צ'י, ולאפשר לתלמידים לימוד עמוק ורחב לאורך שנים.
בית הספר מציע לימודי  לימודי צ'י קונג לפתיחת הלב – שנג זן גונג, צ'י קונג חכמת הריפוי  – ז'יננג ולימודי טאי צ'י צ'ואן בגישה מודרנית (בדגש על שיפור הבריאות) ומסורתית (בחיבור לעולם אמנויות הלחימה).
גישת הלימודים בבית הספר באה לעודד שילוב של לימוד בגישה מסורתית, עם התבוננות ביקורתית ונסיון להגיע גם להבנה עמוקה של המנגנונים הפועלים בתרגול והשפעתם.

אוהד קדם עם מאסטר קונג מיאן הו וגרנד מאסטר פנג זיצ'יאנג, בייג'ין 2002

אוהד קדם עוסק באמנויות התנועה והמודעות משנת 1986, החל את לימודיו כתלמיד שיטת אלכסנדר עם יגאל ושעיה הרמלין, בהמשך למד צ'י קונג עם מאסטר מנטק צ'יה, והחל משנת 1993 התחיל ללמוד עם מאסטר קונג מיאן הו. במסגרת לימודיו עם מאסטר הו, למד טאי צ'י צ'ואן בסגנון יאנג וצ'ן, צ'י קונג רפואי וצ'י קונג קשה, טיפול בצ'י קונג וbai mei pai סגנון לחימה בודהיסטי פנימי למחצה. עם סיום הכשרתו בבית הספר, הוסמך בידי מאסטר הו כמורה לטאי צ'י צ'ואן וצ'י קונג.
בשנת 1996, לאחר שלוש שנות לימודים בבית הספר "wuji" באמסטרדם חזר לארץ ופתח את בית הספר "יצירה" שהוא כיום אחד מבתי הספר המובילים בישראל בתחומו. לאחר חזרתו לארץ המשיך אוהד את לימודיו בתחום הטאי צ'י והצ'י קונג כתלמידו האישי של מאסטר קונג מיאן הו. בנוסף למד הילינג אנרגטי במכללת רידמן במשך שנתיים עם עמנואלה לוין, פושינג הנדס עם תמיר אלוני, סיים קורס מדריכי אמנויות לחימה סיניות במכון ויגייט, והשתלם בתחום הטאי צ'י והצ'י קונג עם מורים שונים בישראל, בסין ובאירופה, בהם גרנד מאסטר פנג זיצ'יאנג, פונג הא, ז'אן מישל שומה וסם טם. בשנים 2005-7 ריכז ולימד קורסים להכשרת מדריכי צ'י קונג רפואי וטאי צ'י במסגרת בית הספר יצירה והמכללה האקדמית גבעת וושינגטון. משנת 2006 אוהד לומד את שיטת צ'י קונג לפתיחת הלב עם מאסטר לי ג'ון פנג ובתו לי ג'ינג. משנת 2012 לומד את שיטת צ'י קונג חכמת הריפוי (Zhineng) עם מאסטר מינגטונג גו ומורים נוספים ובשנים האחרונות משמש גם כמנהל המקצועי של מרכז צ'י סנטר ברשפון.
בנוסף לפעילויות ההוראה, אוהד מעביר שיעורים פרטיים ומטפל בעזרת צ'י קונג בקליניקה במושב כפר חיים.