סדנאות הריטריט משלבות יציאה למקום קסום, ותרגול רב, משולב עם העמקה בטכניקה ובטכסטים של התרגול. אנחנו מקיימים את סדנאות הריטריט מזה כשבע שנים, והמשוב שאני מקבל לאחר הריטריטים מצויין, רבים מהמשתתפים מרגישים קפיצת מדרגה בחוויה ובעומק של התרגול, וחווים רמות חדשות של חופש בגוף ובלב. השהייה במנזר האחיות ציון משרה שלווה ויופי, והמפגש בין האנשים בתרגול ובשעות הפנויות הוא הזדמנות להכיר אחד את השני ולפתוח עוד את הלב.

בריטריט הקרוב נתרגל צ'י קונג לפתיחת הלב ובעיקר את הסדרה "Heart Mind as One". מבין הסדרות בשיטה, זו סדרה שמתאפיינת ברכות, עדינות ושקט עמוקים ומשלבת עם התרגול טקסטים עמוקים שמכוונים אותנו בצורה ישירה לחוויה של פתיחת הלב. בנוסף נלמד בסדנא את הסידרה "Heart Spirit as One", סדרה פשוטה בישיבה שמשלימה את תרגול הסדרה בעמידה ומאפשרת חוויה עמוקה של התרככות ופתיחה של הלב. בסדנא נתנסה בתרגול הסדרות מספר רב של פעמים, בהעמקה בסדרה ובתרגול, בלימוד הטקסטים המיוחדים של התנועות ובמפגשים שבהם יהיה אפשר לחלוק את החוויה של התרגול ואת ההתמודדויות שעולות עם התרגול.

זו הזדמנות מיוחדת לצאת מהרצף הרגיל של החיים, ולהתנסות בחוויה אחרת, שמשלבת לימוד ותרגול מעמיקים עם מנוחה במקום קסום, ומפגש עם אנשים שאוהבים צ'י קונג לפתיחת הלב.

הסדנא מיועדת למי שמכיר את הסדרה "Heart Mind as One" או ילמד אותה עד הסדנא ורוצה לחוות את השפעתה המופלאה במלוא עמקה. זו הזדמנות מיוחדת למי שלמד את הסדנא בקבוצות או בסדנאות, להעמיק בחוויה של התרגול ולהתקדם עוד אל החוויה העמוקה, העצמתית והצלולה שיכולה לנבוע מתרגול אינטנסיבי מעמיק של הסדרה "Heart Mind as One".
למי שלא מכיר את הסדרה ורוצה להצטרף לסדנא יש אפשרות להצטרף כעת לקבוצות שבהן אני מלמד את הסדרה, או ללמוד בבית עם סרט הדרכה מצויין שאפשר לרכוש כאן.
הסדנא תתקי
ים במנזר האחיות ציון בעין כרם, מקום מדהים ביופיו, בפשטותו ובשקט שלו.

הסדנא תתקיים בשעות 09:00-17:00, הפסקת צהריים ב 12:30-14:30 והפסקות קטנות לאורך היום.

עלות בתשלום עד 25.8.2018
סדנא ללא לינה: יומיים 690 ש"ח
תוספת ללינה בחדר זוגי וארוחות : 450 ש"ח.
תוספת ללינה בחדר ליחיד וארוחות: 500 ש"ח.

עלות בתשלום לאחר 25.8.2018
סדנא ללא לינה: יומיים 790 ש"ח
יום אחד: 440 ש"ח
תוספת ללינה בחדר זוגי וארוחות : 450 ש"ח.
תוספת ללינה בחדר ליחיד וארוחות: 500 ש"ח.

ניתן להזמין ארוחת צהריים בתיאום מראש.

בוידאו אפשר לראות את מאסטר לי מדגים את הסדרה עם קבוצה

בסדנאות קודמות שהעברתי, רבים מהמשתתפים הרגישו חוויות משמעותיות של למידה וצמיחה.

אני רוצה להודות לך שוב על סדנה שהמילים קטנות מכדי לתאר את השפעתה המנשימה עבורי.
מודה על הזכות הגדולה להתמסר לתנועה שיש בה דקויות פיזיות-גופניות שמתמזגות עם תחושה פנימית, כוונה ומשמעות שיש בהם רק טוב לעצמי, לאלו שסביבי ולקיום כולו.
עזר לי מאד הפירוק שלך בלמידה כדי לאפשר אחר כך יצירת שלם. כלומר, פירוק התנועה למרכיביה, ההסבר מהיכן היא מגיעה, איזה איבר מוביל וכן הלאה ואז הוספת את הרובד התחושתי והרוחני והרגשתי איך אפשר להתקדם ולשאוף אל השלם.
אני מודה שבדרך כלל לא קל לי להרגיש בנוח בקבוצות לא מוכרות, בתחומים חדשים ובמקומות זרים, אך להפתעתי, ממש בתחילת הסדנה כל תחושות אי הנוחות נעלמו והאווירה הנפלאה, המקבלת והמכילה את כולם מבלי לדחוף בכוח, הציפה את האוויר בסדנה והתחושה הייתה מאד נוחה ונעימה.
אפרת

בשישי ושבת האחרון יצאתי לסדנא בעין כרם בירושלים מקום קסום מנזר האחיות מושלם…
אוהד העביר לנו את הסדנא.. ונפעמתי… באהבה שקט, ידע ,תרגול והסברים מרתקים סבלנות אין קץ חוויתי את המורה האולטימטיבי  ללא הגזמה עם יושרה ואמינות ..
התרגילים היו מורכבים ונגעו בכול חלק וחלק שבי הנעתי את הגוף לאט ובהקשבה מלאה עם הנחיות של אוהד .. קרה לי משהו טוב, הרגשתי שמחה  נושמת ומשומנת …
תודה רבה אוהד

פנינה

אוהד היקר, רוצה לומר תודה ענקית על סדנת סוף שבוע של הילינג גונג בנווה שלום.
היה מדהים מבחינתי –  הן מבחינת ההנחייה הנעימה המדוייקת והידע העצום שיש לך, 
והן מבחינת החוויה העמוקה שחוויתי בסדנה. קיבלנו גם כלים נפלאים לקחת הביתה ולתרגל. 
אתה מורה נהדר ומעביר את התרגילים והידע מתוך חיבור עמוק ושלווה וזה ממש נפלא. 
תודה לך
נטע

הי אוהד

עדיין עפופה כולי בתחושות המדהימות של סדנת מדיטציה וצי' קונג.
סדנה במנזר האחיות בעין כרם מקום מדהים לחוות שם את הידע של אוהד קדם שמדריך
מנחה בנועם אין קץ, באהבה רבה למה שהוא עושה ובנתינה רבה למשתתפים.
ממליצה בחום על הסדנאות הבאות שתהיינה, אני בוודאי אהייה שם.

עדנה 

תשלום אישי
חשוב לי שמי שבאמת רוצה ללמוד ולתרגל יוכל להשתתף בסדנא גם אם הוא מרגיש מגבלה כלכלית.
אני מזמין את מי שרוצה לבוא לסדנא ויש לו קושי עם המחיר לחשוב ולהרגיש מה המחיר שיהווה בשבילו מאמץ אפשרי ולפנות אלי.

*מספר המקומות בסדנא מוגבל ומומלץ להרשם בהקדם. (בסדנאות קודמות, התמלאו כל המקומות, ומי שנרשם באיחור לא יכל להשתתף בסדנא)
בהרשמה לסדנא, יש עדיפות למשתתפים בסדנא המלאה.


על מנת להבטיח מקום בחדרים יש להרשם עד 20.8 ולשלוח את התשלום על הסדנא בצ'ק לפקודת "בית ספר יצירה" ואת התשלום על הלינה (יתרת הסכום) בצ'ק לפקודת "מנזר האחיות ציון". הכתובת למשלוח היא – אוהד קדם ת.ד. 6 כפר חיים 42945. (צ'קים לתאריך הסדנא)
יש אפשרות לתשלום על הסדנא עצמה בכרטיס אשראי (לאחר מילוי הפרטים בטופס) במקרה זה אפשר את התשלום על הלינה להביא ישירות לסדנא.
במקרה של ביטול פחות מ 14 ימים לפני הסדנא יגבו דמי ביטול של 200 ש"ח.
מומלץ להביא כרית למדיטציה.

קצת עלי (למי שלא מכיר)
התחלתי את לימודי בתחום התנועה והמודעות בגיל 16 בלימוד של שיטת אלכסנדר עם יגאל הרמלין. בגיל 22 נסעתי להולנד ולמדתי שלוש שנים עם מאסטר קונג מיאן הו צ'י קונג, טאי צ'י וריפוי בצ'י ומגע ושם גם הוסמכתי כמורה. ב 1996 חזרתי לארץ ופתחתי את בית הספר יצירה שנהפך לאחד המבתי הספר המרכזיים בתחום בישראל. מאז המשכתי ללמוד ובשנים האחרונות אני לומד בעיקר עם מאסטר לי ג'ון פנג את שיטת צ'י קונג לפתיחת הלב ועם מאסטר מינגטונג גו את שיטת חכמת הריפוי. במקביל למדתי לאורך השנים את שיטת העבודה הפנימית של הPathwork, הילינג אנרגטי ודרך שמאנית לפתיחת הלב שמשתלבות לי ביחד עם העבודה העמוקה של הצ'י קונג והטאי צ'י.

תמונת פנים של אוהד