סדנת הצ'י קונג בעין כרם

בסוף השבוע שעבר קיימנו את סדנת הצ'י קונג על הסידרה Heart mind as one בעין כרם. הסדנא היתה סוג של ריטריט, תרגול מרוכז שמתקיים מחוץ לרצף הרגיל של החיים, ומטרתה היתה לאפשר לנו לחוות עוד יותר לעומק את ההשפעה של תרגול צ'י קונג לפתיחת הלב. בסדנא השתתפו 22 תלמידים ומורים, כולם בעלי רקע בצ'י קונג וכולם כבר הכירו את הסדרה' כך שיכולנו להמשיך מרמת ההיכרות, עמוק יותר אל חוויה של השינוי של הגוף, הצ'י, הלב והמודעות שהתרגול יכול להביא. הסדנא התקיימה במנזר האחיות ציון, שהוא בעיני אחד המקומות היפים והשקטים בישראל, ובמהלכה תרגלנו שוב ושוב את הסדרה (7 פעמים ביום) העמקנו בטכניקה, קראנו את הטכסטים  (המשתתפים קיבלו חוברת ובה תרגומים של הטכסטים של התנועות) וישבנו במעגל ללמוד ולשתף על החוויה של התרגול.
בשיחת הסיכום, שמעתי מרבים מהמשתתפים שחוו חוויות עמוקות של שקט, חופש חיבור לתרגול, והעמקה של החיבור גוף-נפש-מודעות. סדנא כזו יכולה לתת לנו חווית שיא, שלאחר מכן מאירה את הדרך ומאפשרת להמשיך ולהתקדם בתרגול ובכלל.

אני מצרף סרטון וידאו, מכתב שכתבה תלמידה שהשתתפה בסדנא, ותמונות, כדי שמי שלא היה וגם מי שהיה יוכלו להנות  עוד מהסדנא.

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=xqfQS27C_E0]

לאוהד שלום
אני רוצה להודות לך על סדנת צי קונג לפתיחת הלב במנזר האחיות ציון בעין כרם שהתקיימה בסוף השבוע האחרון.   בחירת מקום הסדנא  והתרגול בהדרכתך  תרמו לי, ואני בטוחה שגם לכל משתתפי הסדנא , לחוות חיבור אנרגטי רב עוצמה  שיש לעבודה בקבוצה   ולתרגול של  שנג  ג'ן  ווג'י  יואן  גונג  שאותו תרגלנו.   זה לא פשוט להגיע למקום של הרפיה  בתרגול, אבל לקראת סיומה של הסדנא התחלתי לחוות את המקום הזה, ועבורי זה עולם ומלואו.
תודה עדנה חפץ

 

 

תגובות בפייסבוק

תגובות

1 תגובה

פינגבקים וטרקבקים

  1. […] היא מתורגלת כחלק מתוך הסדרה. את הסדרה המלאה אפשר לראות כאן. […]

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *