הריפוי המואר והדרך הישרה

לפני כשבועיים קיימנו בנווה שלום את הסדנא בנושא צ'י קונג חמשת הצלילים והדרך הישרה. בסדנא תרגלנו במקום מקסים, "דומיה" המרכז הרוחני של נווה שלום, את צ'י קונג חמשת הצלילים וצ'י קונג הריפוי המואר. שתי הסדרות הללו משתלבות בצורה מיוחדת כך שמדיטציית הסיום של צ'י קוג חמשת הצלילים היא גם החלק הראשון של צ'י קונג הריפוי המואר. התרגול של שתי הסדרות אורך זמן רב, ולכן תרגלנו גרסא מקוצרת של צ'י קונג הריפוי המואר. את גירסא זו נתרגל בתקופת הקיץ בקבוצות הצ'י קונג של בית הספר בתל אביב ובכפר סבא.
במהלך הסדנא, רבים מהמשתתפים חוו את ההשפעה המרפאת המיוחדת של השיטה, ואת העומק של השפעת הצלילים והויברציה התרגול. במיוחד מרגשות היו שתי חוויות שאנשים חלקו איתי. האחת של משתתפת שתרמה כיליה ובתרגול התנועה"להאיר את הכליות" שבה מצ'י זורם אל הכליות, ממש הרגישה את ההבדל בין הצד שבו ישנה כיליה לצד שלא. משתתף נוסף סיפר לי שהוא אחרי סדרת טיפולים קשים בריאות וזו הפעם הראשונה שהוא מרגיש את הנשימה חוזרת ונפתחת בעומק הריאות.
לטובת מי שלא היה בסדנא, ומי שרוצה להכיר עוד את צ'י קונג הריפוי המואר, אני מצרף סרטון של שלושה מתוך תשעת החלקים של הסידרה, מתוך התרגול בסדנא.
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=MNXWLUoC4qE]

תגובות בפייסבוק

תגובות

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *